Ліжко Бруклін

Corners
19 269 грн 21 410 грн

19 269 грн

21 410 грн

-10%

Ширина: + до спального місця 160 мм
Довжина: + до спального місця 220 мм
Висота узголів`я 1250 мм
Висота узніжжя 400 мм
Матеріал оббивки Еко-шкіра, тканина
Підйомний механізм Є
Каркас Є

Бруклін

Від того, чи Вам зручно спати, чи подобається Вам зовнішній вигляд вашої спальні, залежить Ваше самопочуття. А ліжко, безперечно, це головний елемент будь-якої спальні. Тому дуже важливо, щоб вона була не просто комфортною, а й красивою. Модель Бруклін від виробника Corners саме ткана!

Крім того, що ліжко красиве, воно і функціональне. Завдяки високому стьобаному узголів'ю можна зі зручністю спертися на нього і приємно провести вечір за книгою. Це ліжко з якісних матеріалів з оббивкою з тканини чи екошкіри. Ефектна спинка привертає увагу, блиск та затемнення створюють гру контрастів, формуючи неповторний рельєф. Виступаюча основа робить ліжко Бруклін схожим на п'єдестал. Це п'єдестал Вашого сну, Вашої чарівної ночі, яка захистить від метушні дня і подбає про Ваш комфорт, немов уважний коханий. Застосувавши останні розробки, дизайнери подбали не лише про красу, а й про здоров'я своїх клієнтів. Гнучкий механізм каркасу підлаштовується під потреби людського тіла під час сну, забезпечуючи правильне положення хребта в поперековій та шийній областях. У ліжку є зручна порожнина всередині під матрацом, який багатьма людьми використовується для зберігання постільної білизни. Механізм підйому допоможе легко підняти верхню частину без особливих зусиль. Економія простору всередині шаф, диванів від постільної білизни, можливість швидко та зручно прибрати постіль до наступного відпочинку, речі зберігаються у зручному місці, при цьому терміни експлуатації білизни збільшаться у багато разів, зменшиться ступінь забруднення, адже ніхто не перетягуватиме їх по всій кімнаті.

Купуючи таке дизайнерське ліжко Ви стаєте власником ексклюзивного предмета інтер'єру. Не пропустіть можливість втілити свої мрії в реальність, створивши собі солодке життя!