Ліжко Ріга

Corners
20 295 грн 22 060 грн

20 295 грн

22 060 грн

-8%

Ширина: + до спального місця 160 мм
Довжина: + до спального місця 220 мм
Висота узголів`я 1600 мм
Висота узніжжя 400 мм
Матеріал оббивки Еко-шкіра, тканина
Підйомний механізм Є
Каркас Є

Ріга

Сучасна людина живе в божевільному ритмі: зустрічі, дзвінки, переговори, стреси та навантаження на нервову систему, фізичну та моральну перевтому — постійні супутники життя. І тільки вдома, залишившись наодинці із собою у своїй спальні, можна розслабитись і нарешті відпочити. Саме тому дуже важливо, щоб спальня була обставлена ​​таким чином, щоб заспокоювати схвильовані на протязі трудового дня нерви та сприяти розслабленню. У такому разі модель Рига виробника Corners є явною для Вас! Це поєднання європейського сучасного стилю з надійністю та якістю.

Це ліжко заслуговує на високі оцінки не тільки через зовнішню красу, а й через чудову функціональність. Вона виглядає дуже солідно завдяки об'ємній прошивці та масивній прямокутній спинці. Її дизайн відображатиме Ваше прагнення робити все своєчасно. Це розум XXl століття, коли кожне слово цінується на вагу золота, а кожна лінія точна та досконала. М'яка спинка, чіткі форми, легкість конструкції - чого ще можна побажати для сучасної ситуації? Спальне місце ліжка складається з металевого каркаса з гнутими буковими ламелями, які у свою чергу не дозволять матрацу з часом деформуватися. Модель Рига оснащена підйомним механізмом, який полегшує доступ до місткої ніші, де Ви можете легко зберігати спальну білизну, заощадивши місце в шафі.

Приємне почуття, коли можна покластися на щось, особливо якщо це щось — Ваше воістину розкішне ліжко. Купуючи це дизайнерське ліжко, Ви набуваєте ексклюзивної речі високої якості, яка створить неповторний інтер'єр Вашої спальні і стане гідним