Ліжко New Line

Corners
27 951 грн 30 382 грн

27 951 грн

30 382 грн

-8%

Ширина: + до спального місця 340мм
Довжина: + до спального місця 450мм
Висота узголів`я 1020мм
Висота узніжжя 410мм
Матеріал оббивки Екошкіра, тканина
Підйомний механізм Є
Каркас Є

New line

Ліжко New line від фабрики Corners - це красиве, затишне та м'яке ліжко, яке зробить інтер'єр Вашої спальні неповторним, сон солодким, а настрій завжди чудовим. Незвичайна хвилеподібна форма задньої спини і узголів'я руйнує всі стереотипи про пропорційність м'яких меблів. Оригінальне ліжко New line виконане в незвичайному стилі Loft, який додасть Вашій спальні унікальність, ефектність та особливий шик! Високоякісний матеріал, витончені елементи дизайну, шляхетність у кожній лінії – все це формує неймовірне відчуття затишку, комфорту та благополуччя. Модель гарна своїми об'ємними та футуристичними формами, які ви навряд чи зустрічали раніше. Це ліжко буде виглядати відмінним як у темних тонах, так і у світлих.

У ліжку New line все говорить про її високу якість. Еко-шкіра та тканини, які використовуються для оббивки, не рвуться, не протираються, не втрачають своїх глибоких кольорів та дозволяють ліжку “дихати”. Спинка у вигляді об'ємних квадратів з декоративним відстроченням підкреслює незвичайну форму, роблячи акценти на передній трохи опущеній частині та на зручному високому узголів'ї. Підніжжя такої нестандартної форми створює відчуття стрімкого руху, а узголів'я дозволить зручно розташуватися для тривалого проведення часу в сидячому положенні. Каркас цільний, тобто в ньому відсутні будь-які розбірні механізми, які б послаблювали конструкцію, і згодом могли б розхитати або пошкодити ліжко. Додаткові бічні ребра жорсткості забезпечують міцність та надійність.

Якщо Ваш смак тяжіє до сучасних тенденцій, якщо Вам подобаються незвичайні інтер'єрні рішення і Ви не бажаєте бути як усі – то це двоспальне ліжко чекає саме на Вас!!!