Ліжко Арма

Corners
16 518 грн 17 954 грн

16 518 грн

17 954 грн

-8%

Ширина: + до спального місця 160 мм
Довжина: + до спального місця 220 мм
Висота узголів`я 1250 мм
Висота узніжжя 400 мм
Матеріал оббивки Екошкіра, тканина
Підйомний механізм Є
Каркас Є

Арма

Сон - це не просто даремно витрачений час, це важлива і дуже суттєва складова життя кожної людини, це справжнє задоволення. Міцний і глибокий сон – прерогатива здорової людини. Все це може подарувати Вам ліжко від виробника Corners - Арма, абсолютно дизайнерська технологія, яка чекає саме на вас.

Бездоганне ліжко Арма – це поєднання європейського сучасного стилю з надійністю та якістю. Досконалість цього двоспального ліжка зачаровує. Дивлячись на неї приходить відчуття розкоші, витонченості та умиротворення. Відсутність підніжжя робить цю модель стійкою, а її зовнішня краса дозволить Вам зробити це ліжко головною частиною будь-якої спальної кімнати. Матеріал ліжка - еко-шкіра/тканина, яка є ексклюзивною, адже вона "дихаюча", абсолютно гіпоалергенна, не дряпається, не зношується, не втрачає форму і не змінить колір протягом усього періоду експлуатації. Основа під матрац металева на ортопедичних ламелях натурального дерева бука, що додатково підвищує міцність та надійність виробу.

Ваші сни будуть солодкими, а настрій завжди літає. І все це завдяки ексклюзивності та високій якості ліжка. Поспішайте купити ліжко Арма від Corners, адже воно чекає саме на Вас!