Ліжко Неллі

Corners
18 665 грн 20 288 грн

18 665 грн

20 288 грн

-8%

Ширина: + до спального місця 160 мм
Довжина: + до спального місця 220 мм
Висота узголів`я 1050 мм
Висота узніжжя 400 мм
Матеріал оббивки Еко-шкіра, тканина
Підйомний механізм Є
Каркас Є

Неллі

Ви напевно після робочого дня бажаєте прийти до своєї оселі, прийняти душ, лягти в затишне, комфортне, м'яке ліжко і відчути ту розслабленість і відпочинок, про які Ви мріяли весь день. У цьому Вам допоможе ліжко Нелі від Corners!

М'які подушки, лаконічні форми, різноманітність варіантів виконання – незаперечна гідність цієї моделі. Ліжко Нелі внесе неповторний елемент гри у вашу спальню. Спинка робить ліжко затишним та привабливим. Ніч на ній подарує справді незабутні враження. Функціональність ліжка полягає в підйомному механізмі та наявності місткої ніші для білизни, за допомогою якої Ви зможете звільнити кімнату від непотрібних речей або скласти постільні речі прямо в ліжко. Міцний каркас забезпечить Вам надійність та комфортний відпочинок протягом тривалого часу використання. Якісний матеріал радуватиме Вас все більше і більше, адже еко-шкіра та тканини дуже приємні на дотик, не дряпаються та не стираються з часом. Ліжко Нелі – це простота модерну та традиційна чіткість ліній. Сподобається тим, хто вітає конструктивний підхід у всьому та має гарний смак.

Поспішайте придбати прекрасну Нелі від виробника Corners, адже вона зробить Вашу спальню затишною, комфортною і що найголовніше - неповторною!